درب ضد حریق

تولید کننده درب های مقاوم در برابر حریق

مشاوره رایگان : ۰۹۹۰۸۱۱۰۰۲۱
درب ضد حریق
درب یک لنگه ضد حریق
درب دو لنگه ضد حریق

لیست قیمت درب ضد حریق

با توجه به نوسان قیمت مصالح و ابزارهای مورد نیاز جهت ساخت درب ضد حریق لیست قیمت ها در وب سایت درج نمی شوند. شما مشتری عزیز می توانید با مراجعه به صفحه تماس با ما و برقرای تماس با مدیر فروش از قیمت محصولات شرکت مطلع شوید. همچنین اگر همکاری شما مشتری عزیز در خرید محصولات ما ادامه داشته باشد تخفیف های بسیار ویژه جهت ادامه همکاری به شما تعلق می گیرد.

تماس با مدیر فروش
درب ضد حریق شیشه ای

مشخصات فنی درب ضد حریق

درب های ضد حریق ساخته شده از ورق فولادی می باشند. ضخامت کلاف : ورق روغنی 2 میلیمتر ، ضخامت لنگه : ورق 1.5 میلیمتر روغنی ، عایق داخل لنگه : پشم سرامیک یا پشم سنگ است ، هر عدد درب ضد حریق دارای لولای فولادی ضد سایش می باشد ، پوشش رنگ : الکترواستاتیک ، قفل آنتی پنیک در انواع مختلف بستگی به کاربری ساختمان دارد. همچنین شرکت ما می تواند به درخواست شما هر نوع درب فنی مهندسی را در ابعاد و کاربری های مختلف طراحی و اجرا نماید.

مورد تایید آتش نشانی تهران

مورد تایید آتش نشانی تهران

شرکت تکسان در هگمتانه پس اخذ تاییده های لازم و تعیین صلاحیت جهت تولید درب ضد حریق موفق به کسب تاییدیه آتش نشانی تهران جهت تولید درب ضد حریق در ایران شد.

دارنده گواهینامه بین المللی

دارنده گواهینامه certificate

گواهينامه csr گواهينامه اي كه براساس آن درب ضد حريق ارائه شده در آزمايشگاه معتبر تست شده و براساس آن ميزان مقاومت درب در برابر آتش سنجيده مي شود.

گواهی مرکز تحقیقات راه و ساختمان

گواهی مرکز تحقیقات راه و ساختمان

مركز تحقیقات سازماني است كه نسبت به توليدات و محصولات گواهينامه فني صادر مي كند که شرکت ما موفق به کسب این گواهینامه شده است.

فروش عمده درب ضد حریق

ما با سابقه سه ساله در راستای پیشرفت کاری و دستگاه سازی در سال 1392 وارد صنعت تولید درب ضد حریق شده ایم. و در همان مراحل اولیه کار با یاری خداوند متعال و پشتوانه دولت جمهوری اسلامی ایران و تجربه گذشته و با پتانسیل بالای نیروی های خود شروع به کار نموده ایم ، همچنین با مجهز شدن به تکنولوژی و دستگاه های روز دنیا ، پس از مدت زمان کوتاهی مدارک این نوع محصول را دریافت نمودیم. مدارکی چون : تست درب ضد حریق در ابعاد کوچک در مرکز تحقیقات علوم و فناوری تهران ادامه مطلب ...

کسب گواهینامه بین المللی درب های مقاوم در برابر حریق
مشاهده گواهینامه
درب یک لنگه ضد حریق